1 EUR  1.95583 BGN        1 GBP  2.37042 BGN        100 JPY  1.39086 BGN        1 USD  1.41696 BGN

Биха рефер във Варна

Калин Кинов от Габрово бе удрян, душен и блъскан на мач по футзал, той си трае
Феновете на ”Левски” пробваха да нахлуят на полето, но бяха спряни от варненската публика

спорт

Реферът Калин Кинов от Габрово яде здрав пердах на мача от държавното първенство по футзал между "Одесос Хидроремонт" и "Левски София-Запад". В 12-ата минута на двубоя, при резултат 1:1, съдията изгони абсолютно незаслужено вратаря на варненци Костадин Иванов-Марата и това предизвика гнева на стража и неговите съотборници.

При една ситуация Иванов игра с ръка извън наказателното поле, но зад себе си имаше съотборник и според правилника не заслужаваше червен картон. Кинов обаче реши да бутне столичани и плати жестока цена за това. В заформилото се меле се намесиха и състезателите на "Левски" и не стана много ясно кой точно атакува рефера. Той обаче получи удар в лицето, бе душен, дърпан и блъскан. Мачът пък бе прекъснат за повече от 5 минути. Наложи се на полето да влизат тримата частни гардове, които пазеха мача, за да бъдат охладени страстите.

10.04.2011, 21:11 Автор: Йордан Фотев

Тагове: рефер, бой